ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ

ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Ανακοινώνεται ότι, σε περίπτωση που παραστεί ανάγκη σύγχρονης τηλεκπαίδευσης (webex), θα ισχύσει προσωρινά το παρακάτω πρόγραμμα:

ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ 2020-2021

Α. ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (Webex)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/ataikateri
ΒΛΑΧΟΥΜΑΡΙΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/marvlacho
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΚΑΛΛΙΟΠΗhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/dikalliopi
ΔΟΥΛΓΕΡΗΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/mdoulgeri
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥΙΩΑΝΝΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/zafeioanna
ΚΑΡΒΕΛΑΣΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/efkarvelas
ΚΟΡΩΝΙΔΗΔΕΣΠΟΙΝΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/dkoronidi
ΚΟΥΦΟΥΑΔΑΜΑΝΤΙΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/adkoufou
ΛΟΥΚΑΣΙΩΑΝΝΗΣhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/Iloukas62
ΜΑΓΟΥΛΑΣΙΩΑΝΝΗΣhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/johnm
ΜΑΝΔΕΚΗΣΘΩΜΑΣhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/tmandekis
ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/manolits
ΜΠΑΛΙΑΜΗΔΗΜΗΤΡΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/dbaliami
ΝΑΣΤΟΥΛΗΕΥΔΟΚΙΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/evnastouli
ΝΙΚΑΠΑΝΔΩΡΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/
ΠΑΓΙΔΑΜΑΡΙΑΝΝΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/maripagida
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/papazdes
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣΦΩΤΙΟΣhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/pavlop
ΠΙΤΣΟΛΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/
ΠΟΛΙΤΗΜΑΡΙΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/politim
ΣΑΚΚΑΔΑΚΗΕΙΡΗΝΗhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/esakkadaki
ΤΖΙΜΑΘΕΟΔΩΡΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/theodtzima
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/patsirigo
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΜΑΡΙΑhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/mchalk
ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥΕΛΕΝΗhttps://minedu-secondary.webex.com/meet/elchatzimi

B. ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΥΓΧΡΟΝΗ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (E-class)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Αρχαία ελληνικά Α4,Α5 (EL1171192)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ιστορία Β1,Β2 (EL1171190)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Νεοελληνική Γλώσσα Β΄Λυκείου (B3-B4) (EL1171132)
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΓΕΒΡΑ Α Γενικού Λυκείου -Γενικής Παιδείας (A1-A2-A3-A4) ()
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ Γεωμετρία Α΄Λυκείου (EL1171189)
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Β Γενικού Λυκείου (B1-B2-B3-Ομ.Προσ/σμού Θετικών Σπουδών) ()
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ Μαθηματικά Προσανατολισμού Γ’ Λυκείου (Γ5) (EL1171129)
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ Πληροφορική (Β1-Β2) (EL1171172)
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Αρχές Οικονομικής Θεωρίας (ΑΟΘ) Γ΄Λυκείου (Γ4-Γ5) (EL1171131)
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Πολιτικη Παιδεια Α Λυκειου (EL1171191)
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΑΡΧΑΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Β4 (EL1171137)
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΜΗΜΑ Α3 (EL1171170)
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΜΗΜΑΤΑ Α1, Α4 (EL1171180)
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ Νεοελληνική Λογοτεχνία Β Λυκείου (Β3, Β4 ) Υπερρεαλισμός (EL1171133)
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΕΖΟΓΡΑΦΙΑ ( Β3, Β4) (EL1171173)
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΛΑΤΙΝΙΚΑ Β ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171203)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Θρησκευτικά Β΄Λυκείου (EL1171165)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Θρησκευτικά Γ΄Λυκείου (EL1171166)
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Φυσική A’ Λυκείου (EL1171186)
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Φυσική Β’ Λυκείου (Κατ.) (EL1171187)
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Φυσική Γ’ Λυκείου (κατ) (EL1171188)
ΚΟΡΩΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (Α1,Α2)
ΚΟΡΩΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Β1, Β2, Β3, Β4)
ΚΟΡΩΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (Γ4)
ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗ Β ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171198)
ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171184)
ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑ Β ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171193)
ΠΑΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑΒΙΟΛΟΓΙΑ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΠΑΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΠΑΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Αρχαία ελληνικά Προσανατολισμού Γ1 (EL1171141)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Νεοελληνική γλώσσα Α3 (EL1171136)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Νεοελληνική Λογοτεχνία Α1 (EL1171140)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Νεοελληνική λογοτεχνία Α2 (EL1171139)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Νεοελληνική λογοτεχνία Α3 (EL1171138)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Νεοελληνική Λογοτεχνία Α4 (EL1171130)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ Β3 (EL1171196)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ Β4 (EL1171197)
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1139135)
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1139136)
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΓΕΒΡΑ Β ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171195)
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΘΕΤΙΚΗΣ (EL1171194)
ΠΙΤΣΟΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗ Α ΛΥΚΕΙΟΥ ( ΤΜΗΜΑ Α5 – 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) (EL1171200)
ΤΖΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΗΜΕΙΑ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171148)
ΤΖΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΗΜΕΙΑ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171151)
ΤΡΥΠΗΝΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ Η/Υ (Β ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ)
ΤΡΥΠΗΝΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (Α ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ)
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αρχαία Ελληνικά Α’ Λυκείου Α1-Α2 (EL1171185)
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ – Β1 – Β2 (EL1171118)
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ – Γ1 (EL1171114)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Α5 ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171119)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Β3 ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171121)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Β4 ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171122)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Γ2 ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171120)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Γ3 ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171107)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Γ4 ΛΥΚΕΙΟΥ (EL1171201)
ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α1& Α3 (EL1171202)
ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Β1 & Β3
ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Γ3

Πρόγραμμα Σύγχρονης Εξ Αποστάσεως Διδασκαλίας (Webex)

Ανακοινώνεται το πρόγραμμα σύγχρονης Εξ Αποστάσεως Διδασκαλίας (μέσω Webex Meetings) για το διάστημα από 27/4/2020 έως και 30/4/2020.

Πρόγραμμα Σύγχρονης Εξ Αποστάσεως Διδασκαλίας (Webex)

Ανακοινώνεται το πρόγραμμα σύγχρονης Εξ Αποστάσεως Διδασκαλίας (μέσω Webex Meetings) για το διάστημα από 6/4/2020 έως και 10/4/2020 (Οδηγίες σύνδεσης υπάρχουν εδώ).

Οδηγίες για τις πλατφόρμες εξ αποστάσεως εκπαίδευσης

Για να χρησιμοποιήσουν οι μαθητές τις πλατφόρμες ασύγχρονης τηλεκπαίδευσης απαιτείται λογαριασμός στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (οδηγίες εδώ).

Όσοι μαθητές έχουν λογαριασμό στο ΠΣΔ πρέπει να κάνουν είσοδο με τα στοιχεία τους στη διεύθυνση της ηλεκτρονικής τάξης (eclass) και να εγγραφούν στα μαθήματα της τάξης και του τμήματός τους (λίστα με τα διαθέσιμα μαθήματα ανά εκπαιδευτικό έχει αναρτηθεί και εδώ).

Ακολουθούν οδηγίες για τη χρήση των εργαλείων εξ αποστάσεως εκπαίδευσης:

Αναλυτικό Εγχειρίδιο Χρήσης της πλατρφόρμας e-me

Αναλυτικό Εγχειρίδιο Χρήσης της πλατφόρμας eclass

Ηλεκτρονικές τάξεις – ψηφιακά μαθήματα

Ανακοινώνεται ο πίνακας με τις ηλεκτρονικές τάξεις – μαθήματα που διατηρούν οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας στις πλατφόρμες ασύγχρονης τηλεκπαίδευσης του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου. Για τη συμμετοχή στις ηλεκτρονικές τάξεις και την αξιοποίηση των ψηφιακών μαθημάτων απαιτείται όνομα χρήστη και κωδικός από το ΠΣΔ. Όποιος μαθητής δεν έχει ακόμη λογαριασμό από το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο να ανατρέξει σε προηγούμενη ανακοίνωση της 21/3/2020 και να λάβει οδηγίες για να εγγραφεί. Θα ακολουθήσει ανακοίνωση με μαθήματα στις πλατφόρμες σύγχρονης τηλεκπαίδευσης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (με τηλεδιασκέψεις).

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣΜΑΘΗΜΑ – ΤΜΗΜΑ (οι παρακάτω σύνδεσμοι οδηγούν στις πλατφόρμες του ΠΣΔ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΝεοελληνική Γλώσσα Β΄Λυκείου (B2-B4)
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΜαθηματικά Προσανατολισμού Γ’ Λυκείου (Γ5)
ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗ ΛΟΥΚΙΑΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Α4
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗΑρχές Οικονομικής Θεωρίας (ΑΟΘ) Γ΄Λυκείου (Γ4-Γ5)
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΜΗΜΑΤΑ Α1, Α2
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΜΗΜΑ Α4
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗΑΡΧΑΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Β4
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΕΖΟΓΡΑΦΙΑ ( Β2, Β3, Β4)
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗΝεοελληνική Λογοτεχνία Β λυκείου , Β2, Β3, Β4 – Υπερρεαλισμός
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ (Γ1)
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΧΑΙΑ Α2 ΛΥΚΕΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΧΑΙΑ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΚΟΥΦΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΑΓΓΛΙΚΑ Α ΤΑΞΗ ΤΜΗΜΑ Α2
ΚΟΥΦΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Α ΤΑΞΗ ΤΜΗΜΑ Α3
ΚΟΥΦΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Α ΤΑΞΗ ΤΜΗΜΑ Α4
ΚΟΥΦΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Β ΤΑΞΗ ΤΜΗΜΑ Β2
ΚΟΥΦΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Β ΤΑΞΗ ΤΜΗΜΑ Β3
ΚΟΥΦΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Β ΤΑΞΗ ΤΜΗΜΑ Β4
ΚΟΥΦΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Γ ΤΑΞΗ ΤΜΗΜΑΤΑ (Γ2, Γ3, Γ4)
ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Α
ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣB1 (ΑΛΓΕΒΡΑ)
ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΒ(1234) (ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ0
ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΘΕΤΙΚΗΣ Γ-ΛΥΚΕΙΟΥ
ΜΙΧΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Project A1
ΜΙΧΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Project A2
ΜΙΧΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΕυκλείδεια Γεωμετρία Α Γενικού Λυκείου
ΜΙΧΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΑΛΓΕΒΡΑ Α Γενικού Λυκείου -Γενικής Παιδείας (A1-A2-A3-A4)
ΜΙΧΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Β Γενικού Λυκείου (B1-B2-B3-Ομ.Προσ/σμού Θετικών Σπουδών)
ΜΠΑΛΙΑΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑΗ Νεοελληνική γλώσσα στην εποχή των ισχνών αγελάδων Γ1-Γ5
ΜΠΑΛΙΑΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑΙστορία Γ1 Ναστούλη
ΜΠΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΠολιτική Παιδεία Α1
ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Βιολογία Α1
ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Βιολογία Α2
ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Βιολογία Β1
ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Βιολογία Β2
ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Βιολογία Β3
ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΒιολογία Β4
ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Βιολογία Γ3
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΑρχαία ελληνική γλώσσα Α1
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΑρχαία ελληνική γλώσσα Β3
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΝεοελληνική γλώσσα Α3
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΝεοελληνική γλώσσα Β1
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΝεοελληνική λογοτεχνία Α3
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΝεοελληνική λογοτεχνία Β1
ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦυσική Α1
ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦυσική Α2
ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦυσική Β1
ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦυσική Β2
ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦυσική Γ3
ΤΖΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΗΜΕΙΑ Α1
ΤΖΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑΧΗΜΕΙΑ Α2
ΤΖΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑΧΗΜΕΙΑ Α3
ΤΖΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑΧΗΜΕΙΑ Α4
ΤΖΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑΧΗΜΕΙΑ Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΤΖΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑΧΗΜΕΙΑ Γ2
ΤΖΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑΧΗΜΕΙΑ Γ3
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ – Β2
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΙΣΤΟΡΙΑ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ – Α3 – Α4
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ – Α4
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ – Γ2
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ – Α4
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦΙΛΟΣΟΦΙΑ Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ – Β1 – Β4
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑPROJECT A3
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑPROJECT A4
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΑΓΓΛΙΚΑ Α1 ΛΥΚΕΙΟΥ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΑΓΓΛΙΚΑ Β1 ΛΥΚΕΙΟΥ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΑΓΓΛΙΚΑ ΓΑ1 ΛΥΚΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗΑΡΧΑΙΑ ΕΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Β4
ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Γ3
ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Γ4
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΦΥΣΙΚΗ Α4΄ΛΥΚΕΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΦΥΣΙΚΗ Α3΄ΛΥΚΕΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Β2΄ΛΥΚΕΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Γ2΄ΛΥΚΕΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Β3΄ΛΥΚΕΙΟΥ

Ενημέρωση για δημιουργία προσωπικών λογαριασμών μαθητών στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο

Δημοσιεύεται η εγκύκλιος του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων σχετικά με την παροχή δυνατότητας στους γονείς και κηδεμόνες να δημιουργήσουν προσωπικούς λογαριασμούς των μαθητών στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο. Περισσότερα εδώ.
Οδηγίες για τον τρόπο εγγραφής εδώ.
Σύνδεσμος για την εγγραφή εδώ.

Οδηγίες για την Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση

Αναρτώνται οδηγίες του ΥΠΑΙΘ για την Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση λόγω της αναστολής λειτουργίας των εκπαιδευτικών δομών για την ανάσχεση της μετάδοσης του κορωνοϊού. Περισσότερα εδώ.